o firmie

Specjalizujemy  się w kompleksowej obsłudze informatycznej małych i średnich firm i jednostek budżetowych.
Współpracującym z nami firmom dajemy gwarancję profesjonalnej obsługi i najwyższej jakości usług dzięki rozległej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w swoją pracę.

Nasz zespół to grupa twórczych pasjonatów, są między nimi  certyfikowani  inżynierowie systemowi (CCNA i MSP), technicy zespołu wsparcia i programiści.
Oferujemy współpracę zarówno na zasadzie stałych zryczałtowanych umów serwisowych, jaki i doraźnej pomocy w nagłych sytuacjach awaryjnych.

Świadczymy opiekę informatyczną nad całością sprzętu komputerowego oraz oprogramowaniem na podstawie zryczałtowanej umowy serwisowej. Ten typ umowy gwarantuje, przy stałych kosztach miesięcznych, nieprzerwaną opiekę nad objętym umową sprzętem. Umowa ta ma charakter indywidualny, jest każdorazowo dopasowywana do potrzeb Klienta.

oferujemy:

 • konkurencyjne ceny usług
 • bardzo szybki czas reakcji na zgłoszone problemy,
 • kontakt z Klientem na każdym etapie realizacji usługi,
 • elastyczność i dostosowywanie oferty do indywidualnych potrzeb każdego Klienta,
 • kompleksowość oferty.

Gorąco zachęcamy aby Państwa firma dołączyła do grona naszych zadowolonych Klientów.


 • Duży spadek zaufania do Samsunga Luty 22, 2017
  Samsung spadł z siódmej na 49. pozycję w publikowanym dorocznie raporcie Harris Poll prezentującym firmy obdarzane w USA największym zaufaniem.
 • C3000: ten procesor Atom zawiera 16 rdzeni obliczeniowych Luty 22, 2017
  Intelowskie procesory Atom nie oferowały nigdy oszałamiających wydajności ani nie wspierały bardziej zaawansowanych technologii. Inaczej ma się sprawa z najnowszym układem tej linii noszącym nazwę C3000, którego premiera miała miejsce kilka dni temu.
 • Intel i Qualcomm zaprezentowały gigabitowe modemy LTE Luty 22, 2017
  Obie firmy zapowiedziały wczoraj modemy wspierające połączenia LTE, które transmitują dane drogą bezprzewodową dużo szybciej niż kablowe połączenia zapewniające użytkownikom dostęp do internetu. Najszybciej pracuje rozwiązanie firmy Qualcomm, które jest w stanie transmitować dane drogą radiową z szybkością 1,2 Gb/s.
 • 7-krotny wzrost ruchu w sieciach mobilnych w latach 2016-2021 Luty 22, 2017
  Transmisja wideo, wirtualna rzeczywistość oraz systemy IoT będą głównymi aplikacjami zwiększającymi transmisję danych w sieciach mobilnych prognozują analitycy Cisco.
 • Szef Samsunga pozostaje w areszcie Luty 21, 2017
  W zeszłym tygodniu sąd południowokoreański wydał nakaz aresztowania szefa firmy Samsung (Jay Y. Lee,), który jest zamieszany w aferę korupcyjną i oskarżony między innymi o przyjmowanie wysokich łapówek. Analitycy zastanawiają się, jak fakt ten odbije na reputacji firmy i jej notowaniach na rynku. Zdania co do tego są podzielone.