klienci

Świadczymy wsparcie informatyczne dla  ponad 20 podmiotów gospodarczych zlokalizowanych w Warszawie i na jej obrzeżach. Z  naszymi Klientami łączą nas wieloletnie umowy partnerskie co w praktyce przekład się na zapewnienie Klientom najwyższego poziomu usług.

Wśród naszych Klientów należy wymienić m.in.  spółkę PL.2012+, operatora Stadionu PGE Narodowy w Warszawie, z którą łączy nas kilkuletnia współpraca w zakresie wsparcia IT oraz wiele innych firm reprezentujących branże technologiczne, produkcyjne, rachunkowości, gastronomiczne czy też  zdrowia i urody.

Zachęcamy gorąco do powiększenia grona naszych zadowolonych Klientów!


 • Duży spadek zaufania do Samsunga Luty 22, 2017
  Samsung spadł z siódmej na 49. pozycję w publikowanym dorocznie raporcie Harris Poll prezentującym firmy obdarzane w USA największym zaufaniem.
 • C3000: ten procesor Atom zawiera 16 rdzeni obliczeniowych Luty 22, 2017
  Intelowskie procesory Atom nie oferowały nigdy oszałamiających wydajności ani nie wspierały bardziej zaawansowanych technologii. Inaczej ma się sprawa z najnowszym układem tej linii noszącym nazwę C3000, którego premiera miała miejsce kilka dni temu.
 • Intel i Qualcomm zaprezentowały gigabitowe modemy LTE Luty 22, 2017
  Obie firmy zapowiedziały wczoraj modemy wspierające połączenia LTE, które transmitują dane drogą bezprzewodową dużo szybciej niż kablowe połączenia zapewniające użytkownikom dostęp do internetu. Najszybciej pracuje rozwiązanie firmy Qualcomm, które jest w stanie transmitować dane drogą radiową z szybkością 1,2 Gb/s.
 • 7-krotny wzrost ruchu w sieciach mobilnych w latach 2016-2021 Luty 22, 2017
  Transmisja wideo, wirtualna rzeczywistość oraz systemy IoT będą głównymi aplikacjami zwiększającymi transmisję danych w sieciach mobilnych prognozują analitycy Cisco.
 • Szef Samsunga pozostaje w areszcie Luty 21, 2017
  W zeszłym tygodniu sąd południowokoreański wydał nakaz aresztowania szefa firmy Samsung (Jay Y. Lee,), który jest zamieszany w aferę korupcyjną i oskarżony między innymi o przyjmowanie wysokich łapówek. Analitycy zastanawiają się, jak fakt ten odbije na reputacji firmy i jej notowaniach na rynku. Zdania co do tego są podzielone.